Oferta dla odbiorców detalicznych

Koks i węgiel workowany w dobrej cenie

Na powierzchni 10.000 m2 dysponujemy stałą ofertą węgla grubego i średniego dla wciąż powiększającej się grupy klientów detalicznych.

Oferujemy szeroki asortyment produktów

Oferujemy węgiel luzem oraz konfekcjonowany jak również ekogroszki oryginalnie pakowane przez Węglokoks SA /SKARBEK/, Katowicki Holding Węglowy /EKORET/ i Polską Grupę Górniczą SA /RETOPAL/. Każda oferowana partia posiada stosowny certyfikat jakości. Dbając dodatkowo o zadowolenie Klienta węgiel przed sprzedażą jest oddzielany od ponadnormatywnej ilości podziarna. W sprzedaży detalicznej oferujemy również szeroką gamę artykułów komplementarnych: drewno do rozpałki, podpałkę, brykiety z trocin itp.

dostawcy koksu i węgla w workach

Dostarczanie opału

Opał dostarczamy również naszym transportem w uzgodnionym z klientem terminie, istnieje także możliwość zamówienia usługi wniesienia opału do piwnicy.

Własny transport i możliwość wniesienia opału

Prowadzimy również sprzedaż w systemie ratalnym

Przy realizacji zamówienia gwarantujemy fachową i rzetelną obsługę

Al Pari - sprzedaż węgla Poznań

Wyobraź sobie - mroźna zima, zamieć śnieżna, za oknem ciemno i hula wiatr, a Ty siedzisz w ciepłym, nagrzanym i przytulnym pokoju, z kubkiem parującej herbaty w rękach i cieszysz się tą ciepła atmosferą. W tym kontekście worek węgla znaczy więcej, niż można sobie wyobrazić!

Węgiel workowany Poznań - tylko w Al Pari

Jeśli nie masz miejsca w domu na wielkie ilości węgla ‘luzem’ lub potrzebujesz jego ograniczoną ilość, węgiel w workach to opcja idealna dla Ciebie. Wiesz, ile węgla zużywasz na bieżąco, nie ma problemu z brudzeniem się pomieszczeń, możesz sam przetransportować węgiel swoim autem. Al Pari oferuje sprzedaż węgla na terenie Poznania i okolic, ale także pozostałych regionów Polski.

Opał Poznań - najwyższa jakość, atrakcyjna cena - Al Pari

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej stale powiększającej się grupy zadowolonych Klientów, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy koks w workach i węgiel workowany najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.