Oferta dla odbiorców hurtowych

Hurtowa sprzedaż koksu i węgla z dostawą

Oferta nasza opiera się na bieżących możliwościach produkcyjnych kopalń Polskiej Grupy Górniczej SA w Katowicach, Katowickiego Holdingu Węglowego SA w Katowicach i koksowni Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA w Jastrzębiu Zdrój, dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy je każdorazowo uzgadniać.

Wieloletnia współpraca z wymienionymi producentami umożliwia oferowanie odbiorcom atrakcyjnych warunków zakupu szerokiego sortymentu:

węgla grubego i średniego o różnych granulacjach i wartościach opałowych: kostka, orzech I, orzech, orzech II, groszek,
paliw kwalifikowanych: ekogroszki /ekoret, retopal, ekosort/, ekomiał Rokita,
miałów w różnych typach, wartościach opałowych, o zróżnicowanym popiele i siarce,
koksu opałowego w sortymentach: gruby, orzech II, groszek.

Opał dostarczamy również własnym transportem na terenie całego kraju i zagranicy

dostawy węgla i koksu
SPRZEDAŻ HURTOWA

Sprzedaż hurtowa odbywać się może transportem wagonowym oraz samochodowym loco odbiorca przy wykorzystaniu naszego sprzętu samowyładowczego lub loco kopalnia w przypadku odbioru transportem własnym Klienta.

Szukamy nowych odbiorców

wieloletnie doświadczenie, fachowość oraz znajomość rynku sprawiają, że współpracujemy ze stałą grupą kontrahentów, ale jak każda firma handlowa szukamy nowych odbiorców, z którymi chętnie nawiążemy współpracę.

Al Pari - autoryzowany hurtowy dostawca ekogroszku

Ekogroszek to wysokokaloryczne paliwo węglowe o niskiej zawartości siarki, dzięki czemu jest ono bardziej przyjazne dla środowiska niż paliwa o wysokiej zawartości tego pierwiastka. Decydując się na wybór ekogroszku, zyskują Państwo nie tylko świadomość zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska, ale przede wszystkim pieniądze i czas. Nasza firma, jako dostawca ekogroszku dla Klientów hurtowych, dba zatem o zasobność portfeli swoich odbiorców oraz szanuje ich czas.

Ekogroszek hurt - przekonaj się, że warto

Stosowanie ekogroszku jako paliwa węglowego pozwala na oszczędność pieniędzy, gdyż jest on paliwem o wysokiej kaloryczności co oznacza, że stosunkowo niewielka jego ilość spala się przez dłuższy okres czasu niż inne paliwa węglowe. Ponadto, stosowanie ekogroszku pozwala na oszczędność czasu, gdyż ten system ogrzewania jest prawie bezobsługowy - ogranicza się do zasypywania zasobnika oraz usuwania niewielkiej ilości popiołu (1-2 razy w tygodniu). Ekogroszek jest także paliwem spełniającym normy emisji substancji toksycznych do powietrza, dzięki czemu nie przyczynia się do powstawania szkodliwego smogu.

Hurtowa sprzedaż koksu - Al Pari

Obecnie (głównie ze względu na wzrost cen) koks stosowany jest coraz rzadziej jako paliwo do ogrzewania domów jednorodzinnych. Cały czas ma jednak zastosowanie w wielkich piecach i hutach, gdzie stosuje się go do wytopu żelaza - jest on zarówno paliwem, reduktorem oraz swoistym rusztowaniem pozwalającym na przepuszczanie gazów powstających podczas procesu wytopu żelaza.